Kadra Legnica ul. Mała

Dyrekcja

Anna Brzeżańska

Dyrektor przedszkola, nauczyciel mianowany wychowania przedszkolnego z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Studium Nauczycielskie w Głogowie oraz wiele kursów, warsztatów i szkoleń, które z powodzeniem wykorzystuje w pracy z dziećmi. Pani Ania jest osobą niezwykle pogodną i ciepłą, cechuje ją wyrozumiałość zarówno dla wychowanków, rodziców jak i dla współpracowników. Uśmiech towarzyszy jej przez cały dzień.

Kadra

Patrycja Dołowy

patrycja

Pani Patrycja ukończyła licencjat na kierunku wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne w legnickiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Aktualnie kończy studia magisterskie w Wałbrzychu o specjalności terapia pedagogiczna. Jest osobą empatyczną, troskliwą i z radością pełni obowiązki w opiece i edukacji małych dzieci.

Anna Olbrych

Anna

Pani Ania jest absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna. Dodatkowo posiada wykształcenie informatyczne o specjalizacji grafika. Aktualnie przystąpiła do rekrutacji, która odbywa się na Uniwersytecie Zielonogórskim na kierunek Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Pani Ania jest osobą pogodną, spokojną oraz bardzo pomysłową.

Kinga Kabzińska

kinga

Pani Kinga jest absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna, aktualnie pisze pracę magisterską na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Pani Kinga jest osobą pogodną, spokojną i bardzo komunikatywną . Doskonale nawiązuje relacje zarówno z dziećmi, kadrą jak i rodzicami.

Katarzyna Krzyształowicz

Pani Kasia jest nauczycielem kontraktowym z wieloletnim stażem. Ukończyła Kolegium Nauczycielskie w Wałczu (edukację wczesnoszkolną z plastyką) , natomiast tytuł magistra uzyskała w Bałtyckiej Wyższej Szkole pedagogicznej w Koszalinie na kierunku pedagogika. Jest osobą bardzo pogodną i radosną.

Natalia Sypniewska

Pani Natalia jest nauczyciel kontraktowym, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.Pani Natalia uzyskała licencjat na kierunku pedagogika opiekuńcza z promocją zdrowia a także tytuł magistra w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu na kierunku pedagogika przedszkolna. Pani Natalia uczy nasze przedszkolaki jak radośnie spędzać czas w przedszkolu i poza nim, przygotowując wiele ciekawych zajęć plastycznych.

Obsługa

Ewa Ziembicka

W przedszkolu odpowiedzialna jest za przygotowanie smacznych i zdrowych posiłków (śniadań i podwieczorków). Dodatkowo, prowadzi warsztaty kulinarne podczas których podczas których zapoznaje nasze przedszkolaki z nowymi smakami i uczy pomagać Mamom w kuchni. Jej dodatkowym atutem jest przygotowanie pedagogiczne, bowiem ukończyła Studium nauczycielskie.