Kadra ul. Wyszyńskiego

Dyrekcja

Diana Lenartowska

Dyrektor przedszkola, nauczyciel kontraktowy, logopeda. Pani Diana jest absolwentką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu (pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna) oraz Kolegium Karkonoskiego w Jeleniej Górze (pedagogika opiekuńcza i resocjalizacja), dodatkowo ukończyła studia podyplomowe w zakresie arteterapii, organizacji i zarządzania w oświacie. Dodatkowo Pani Diana posiada kwalifikacje logopedy. Jako osoba bardzo kreatywna i doskonały organizator (konkursów, zajęć i imprez przedszkolnych) dba aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był pełen wrażeń i przygód. Jako dyrektor placówki służy radą i doświadczeniem zarówno kadrze pedagogicznej jak i rodzicom. Pani Diana jest osobą niezwykle uzdolnioną plastycznie a wykonane przez nią prace zdobią ściany przedszkola.

Sylwia Gajewska

Zastępca Dyrektora, absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku pedagogika opiekuńcza i resocjalizacja. Ukończyła również studia podyplomowe - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Pani Sylwia z dużą uwagą i staranności organizuje pracę przedszkola i jego kadry tak, aby zapewnić dzieciom komfortowe warunki dla indywidualnego rozwoju

Kadra

Sylwia Formicka

Studentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Wrocławskim. Pani Sylwia jest osobą otwartą i komunikatywną. Praca z dziećmi jest spełnieniem jej marzeń zawodowych.

Alicja Filipowicz

Absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Dodatkowo ukończyła kurs animatora oraz opiekuna kolonijnego. W swojej pracy zawodowej dba przede wszystkim o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, buduje atmosferę zaufania i wzajemnego szacunku.

Magdalena Kubacka -Konefał

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im.Witelona w Legnicy na kierunku Pedagogika opiekuńcza z promocją zdrowia. Tytuł magistra uzyskała w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Legnicy na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Pani Magda jest osobą bardzo spokojną, cierpliwą i troskliwą wobec przedszkolaków.
Interesuje się rękodziełem a swoje prace wykorzystuje w pracy w przedszkolu.

Joanna Kowalik

Pani Asia jest absolwentką Uniwersytetu im.Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika specjalna , rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną , dodatkowo ukończyła pedagogikę opiekuńczą z terapią na Uniwersytecie Wrocławskim. Pani Asia ma kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. W swojej pracy kładzie nacisk na tworzenie bezpiecznej atmosfery wzajemnego szacunku i zrozumienia. Dla swoich podopiecznych stara się być pomocnikiem, doradca i tłumaczem otaczającej ich rzeczywistości. Praca z dziećmi to dla niej ogromna odpowiedzialność, wyzwanie ale przede wszystkim przyjemność i satysfakcja.

Katarzyna Zębik

Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie na kierunku edukacja przedszkolna. Pani Kasia jest osobą odpowiedzialną, sumienną i pomysłową. Pani Kasia charakteryzuje się dużą cierpliwością wobec swoich podopiecznych co sprawia, że jest doskonałym słuchaczem.

Barbara Sowiecka

Pani Basia jest nauczycielem kontraktowym z kilkuletnim stażem. Tytuł magistra zdobyła na kierunku Pedagogika w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Pedagogika opiekuńcza i przedszkolna. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach zawodowych dla nauczycieli. Pani Basia jest uzdolniona plastycznie co wykorzystuje w pracy z dziećmi pomagając im wyrazić swoje emocje przy pomocy środków artystycznych.

Małgorzata Grzelak

Pani Małgosia jest studentką na Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jest osobą energiczną i komunikatywną. Z dużą łatwością nawiązuje relacje z dziećmi.

Danuta Pieniacka - pomoc nauczyciela

danusia

Ukończyła studia licencjackie na Uczelni Jana Wyżykowskiego w Lubinie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza.
Pani Danusia jest mamą dwójki dorosłych dzieci, którym towarzyszyła i wspierała na wszystkich etapach rozwoju od przedszkola do samodzielności. Jest osobą bardzo energiczną i wesołą. Interesuje się psychologią oraz nowinkami kulinarnymi - stąd przygotowuje dla przedszkolaków ciekawe warsztaty kulinarne "Kuchcikowo".

Aneta Stanisławczyk

Aneta Stanisławczyk

Pani Aneta ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalizacji edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Jako młoda mama jest szczególnie wrażliwa na potrzeby dzieci, próbuje zgłębić i zrozumieć ich wewnętrzny świat. Jest osobą bardzo pogodną i zawsze uśmiechniętą.

Małgorzata Kuśmierz - pomoc nauczyciela

Największy pomocnik i przyjaciel naszych maluszków. Skarbnica uśmiechu i cierpliwości. Swoją opieką otacza szczególnie dzieci z najmłodszej grupy. Pani Małgosia jest bardzo pomysłowa i uzdolniona plastycznie, co wykorzystuje w przygotowywaniu prac z przedszkolakami.

Magdalena Rutyna

Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika natomiast studia magisterskie zrealizowała na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie - edukacja dla bezpieczeństwa i zarządzanie kryzysowe, ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi w przedszkolu sprawia jej wiele satysfakcji. Pani Magda jest świetnym słuchaczem i z dużą cierpliwością, każdego dnia, wsłuchuje się w opowieści przedszkolaków, odpowiada na najtrudniejsze pytania i wyjaśnia wszystkie wątpliwości życia przedszkolnego. Pani Magda prowadzi również indywidualne zajęcia rewalidacyjne.

Daria Siuda

Ukończyła studia licencjackie na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na Uczelni Zawodowej Zagłębia Miedziowego w Lubinie. Studia magisterskie zrealizowała natomiast w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z gerontologią. Dodatkowo posiada uprawnienia jako opiekun medyczny. Pani Daria jest osobą otwartą i energiczną, chętnie pomaga dzieciom w ich codziennych zadaniach i wyzwaniach.

Natalia Szkodzińska

Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy im. Witelona na kierunku pedagogika przedszkolna. Pani Natalia od samego początku swojej kariery zawodowej związana jest z przedszkolami Planeta Zdrowia. Jest osobą ciepłą, uśmiechniętą a przede wszystkim bardzo cierpliwą. Dba aby każdy dzień był dla przedszkolaków radosny i warty zapamiętania.

Obsługa

Maria Baryluk

Pani Maria dba o porządek w kuchni, pomaga paniom kucharkom w przygotowaniu surówek, naleśników i ciasteczek a zwłaszcza w lepieniu pierogów.

Kamila Marcinów

Posiada doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla przedszkolaków, dba aby dzieci z Planety Zdrowia jadły urozmaicone posiłki, poznawały nowe, ciekawe smaki warzyw i owoców.

Mariola Sałaguba

Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla przedszkolaków, dba aby dzieci z Planety Zdrowia jadły zdrowe i smaczne posiłki.

Galerie zdjęć